Příběh o naší továrně a tedy vzniku naší kavárny

Jmenuji se Šimon Bóday 
a mým cílem je dostat kvalitní čokoládu do každého domova.
Rád bych tímto podpořil čokoládové řemeslo v naší krásné zemi a ukázal lidem, že práce s čokoládou je okouzlující. Nenechejme zapomenout tradiční ruční výrobu příštím generacím.
Za každým naším produktem stojí člověk, který do toho přidal kus sama sebe.

Chci Vám ale ukázat, jak to všechno začalo.
 Od malička jsem miloval sport. Vyzkoušel jsem několik sportů, než jsem si vybral cyklistiku, která mě úplně pohltila. Byla to jen otázka času kdy se vydám na cestu vrcholového sportovce.
Ale jednoho nešťastného-šťastného dne mě po několika letech tvrdé dřiny srazilo na tréninku auto. Kvůli tomu jsem musel svůj sportovní sen opustit.
V tu dobu jsem nevěděl co mám se sebou dělat.. Začal jsem se sám v sobě topit a spadl jsem do depresí. 
V tomto špatném stavu, jako mraky střídá slunce, se mi ozvala teta a nabídla mi, že by potřebovala pomoc ve výrobě ručně dělaných čokolád, což by pro mě zároveň mohlo posloužit i jako rozptýlení.

Zkusil jsem to, ale zpočátku vše bral jako brigádu. Po krátké době jsem však zjistil, že mi to jde a velmi mě to baví. Začal jsem tedy pomáhat častěji a ke svému překvapení jsem objevil k tomuto řemeslu svůj skrytý talent. Navíc mě začaly napadat nové inspirace. Chytil jsem doslova druhý dech.
Mohl jsem zde spojit zábavu, a ještě k tomu být přínosný pro lidi, což mi začalo dávat mnohem větší smysl než se jen někde honit za co nejlepším časem.

Po určité době a společné dohodě s tetou, převzal jsem výrobu zcela do svých rukou a teď se snažím rozjet a obnovit starou rodinnou značku. Což se pomalu, ale jistě začíná dařit.

S realizací nových nápadů, rozšíření týmu a aktivit v tomto „voňavém řemesle“ jsem mohl minulý rok (2021) odkoupit kavárnu na Smíchově, která v minulosti patřila právě k naší rodinné Čokoládové továrně.
Nyní budujeme síť obchodníků, vymýšlíme nové projekty a MOTTO: do každého domova se tak stává více reálným cílem.

K nejnovějším projektům patří jedlý kelímek Jedlímek, tekutý cukr iSweet a pekárna svatá Ludmila v Mělníku, kde se pod ochrannou známkou Chléb náš vezdejší každý den  péče náš originální chlebánek dle tradičního způsobu pečení v cihlové peci.

Tímto bych rád poukázal, že pokud se Vám otočí životní cesta na ruby, tak neztrácejte hlavu, protože Vám tato situace může přinést velkou životní změnu, která odkryje spoustu nových a skvělých příležitostí a netušených možností.
Je důležité ke všemu přistupovat s pokorou a směřovat krok po kroku ke svému Olympu.